10.03.2021

Cześć!

Natalia Sosin-Krosnowska

Miło Cię widzieć.

Wreszcie, co najmniej 10 lat za późno, odpaliłam własną stronę. Na swoją obronę mam tylko tyle, że od 20 lat piszę w pracy, no i wiecie jak to jest, nie chciało mi się już pisać po pracy. Szczególnie, że przez jakieś 10 lat z tych 20 miałam zazwyczaj dwie-trzy roboty na zakładkę – pracę główną, fuchy produkcyjne, kampanie wizerunkowe, tłumaczenia, teksty reklamowe, artykuły na zamówienie. Serio, komu by się chciało jeszcze pisać bloga?

Wystarczyło wyprowadzić się z Warszawy na wieś, dać sobie czas i przestrzeń na spokojne myślenie, nie tracić ton czasu i energii na zarabianie na codzienność, żeby się zachciało. Poza tym, uznałam, że to najwyższa pora zebrać w jednym miejscu wszystko, co robię – teksty, zdjęcia, wideo, programy, podcasty, obrazki. Zapraszam do świata ciszy i spokoju.

Fot. Ewa Przedpełska

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
3 lat temu

Cześć! Już mi się podoba, najpierw mnie urzekła subtelność graficzna tego bloga. Już samo to dało poczucie takiej delikatności, która sprawia, że można przenieść się w myślach gdzieś daleko od miasta, zgiełku i szumu. A wszystko po to, aby odnaleźć ciszę i spokój. Czekam na więcej.

Last edited 3 lat temu by Kasia